Chcete využívat vaši terasu po celý rok?

Zbožňujete léto s příjemnými teplotami a večery strávenými na terase? Takovéto krásné večery si můžete ale užívat, i když už venku není, tak krásné počasí. Se zastřešením terasy si můžete letní pohodu prodloužit i na podzim.
Zastřešení bývá posuvné, snadno se ovládá a je tak jen na Vás zda jej chcete mít zavřené nebo otevřené. Montáž lehké hliníkové konstrukce s polykarbonátovou vyplní je rychlá a snadná. Konstrukci lze navíc sladit se zbytkem domu, zahradou případně bazénem.
Díky zastřešení se Vám už nestane, že byste museli kvůli dešti odložit zahradní slavnost nebo jen obyčejné večerní grilování. Grilování, oslavy si užijete za deště v létě i na podzim. Navíc na zastřešení terasy není potřeba stavební povolení. Zastřešení ochrání zahradní nábytek a odolá veškerým povětrnostním vlivům. Problém není ani výroba atypických zastřešení pro domy, restaurace, hotely apod.
Užijete si volný čas strávený v blízkosti přírody, místo pobytu mezi čtyřmi stěnami domu. To vše ať je venku tropické horko, nebo mrazivý sluneční den se sněhovou pokrývkou okolo terasy. Zastřešení umožní, aby se z Vaší zahrady stala oáza klidu a odpočinku po celý rok.
Zdroj: http://www.bydleni.cz/clanek/Zastreseni-terasy-prodlouzi-leto-na-cely-rok