Kotevní technika Mungo

Pro profesionální firmy a instalatéry je na ukotvení vhodná švýcarská kotevní technika Mungo. V její nabídce je možné najít ocelové kotvy, hmoždinky nylonové, izolační, do sádrokartonu, dále šrouby do betonu, vrtáky a sekáče a mnoho dalších prvků upevňovacího kotvení. Výběr je mezi prvky do interiéru i exteriéru, každé ukotvení najde svoji pomůcku.

Hlavní doménou jsou průvlakové ocelové kotvy do betonu, vyráběné za studena, které jsou velmi odolné. Jsou umísťovány do netrhlinového betonu, pro svoje použití mají ocelové kotvy vylepšenou konstrukci klipu. Pro upevnění těžkých strojů jsou žádané vysoko zátěžové kotvy, pro stavební firmy ocelové šrouby do betonu. Výběr je také v úderových kotvách, stropních kotvách a turbošroubech.

Mezi výrobky pro snadné kotvení najdete také hmoždinky do sádrokartonu nebo pórobetonu, hmoždinky do polystyrenu bez vrtání, rozpěrné či sklopné kotvy a mnoho dalších. Mungo výrobky mají certifikace, které jsou uvedeny u produktů.

Pokud hledáte odborníky na kotevní techniku Mungo, obraťte se s důvěrou na naši firmu S.B. Comp. spol. s r.o. Jsme velkoobchodní rodinná firma, specializujeme se na nýtovací a kotevní techniku. Jsme výhradním distributorem firmy Mungo.  Pomocí aplikačních videí je možné zjistit, jak se jednotlivé výrobky používají. Máme také registrovanou značku Fasty na nýtovací techniku. Zajistíme distribuci veškerého zboží po celé republice díky smluvním prodejcům. Máte tak jistotu, že naše zboží získáte rychle a kompletně, dle Vašich potřeb. Všichni prodejci prochází u nás pravidelným školením, při kterém získávají informace o novinkách v nabídce a pracovních postupech s kotevní technikou. Součástí našich služeb je i pozáruční servis veškerého zboží. Nabízíme profesionální poradenství a provádění tahových zkoušek u zákazníka na stavbách.