Potěšte své děti domácím hřištěm

Chcete potěšit své i sousedovi děti? Postavte svým dětem na zahradě domácí hřiště. K tomu aby se sen vašich dětí splnil, je nutné mít místo na zahradě a peníze. Máte-li dost chuti a jste-li zruční, dokážete vyrobit dětskou sestavu od začátku až do konce naprosto sami.

Než se pustíte do stavby, je důležitý výběr místa. Nejlepší jsou travnaté plochy, na kterých se dobře staví a v případě pádu děti padají do měkkého. V blízkosti by se navíc neměli vyskytovat žádné překážky, jako jsou stromy, sloupy nebo jiné překážky.

Pokud se do stavby hřiště hodláte pustit sami, je dobré si projít pár již využívaných hřišť a zjistit si detaily zpracování. A vše podle fotografií dokonale naplánovat. Ideální je pro výstavbu jaro z toho důvodu, že tráva či další druhy rostoucí kolem ještě nejsou příliš vzrostlé. Mimo hlavní jarní sezonu vám profesionální firmy dodají hřiště i do jednoho týdne.

Netroufáte-li si na výstavbu celého hřiště, můžete si nechat dodat stavebnicový systém. Ve formě stavebnicového systému může být i celé hřiště, přičemž jednotlivé dřevěné díly bývají rozměrově upravené a ošetřené impregnací. Kromě dalších dílů a atrakcí jako například skluzavek by měly být přiloženy i veškeré spojovací prvky. Ušetříte si tak spoustu nervů. Ale ať si koupíte stavebnici, nebo zvládnete celou výstavbu hřiště sami, je nutné dbát na bezpečnost sebe i dětí.

Zdroj: http://abecedazahrady.dama.cz/clanek/poteste-sve-deti-domacim-hristem