Nadzemní bazény, Nafukovací bazény

Skleník je trendy

Skleník najdeme skoro na každé zahradě u babičky. U moderních nových novostaveb většinou chybí, ale to se už mění. Skleník je moderním prvkem zahrady. Na našem trhu jsou dnes skleníky nejrůznějších tvarů, provedení...

Vyberte nejlepší bazén pro děti

Bazény pro děti jsou v mnoha ohledech specifické a mohou se od klasických bazénů výrazně lišit. Pokud máte malé děti a plánujete stavět nebo kupovat bazén, promyslete si proto nejlepší možnou variantu.

Výběr grilu

Léto je typické pro zahradní oslavy, které se neobejdou bez grilování. Který gril je ale nejlepší? Existuje velká spousta grilů, které se postarají o skvělou atmosféru, každé grilovací párty a zajistí, že maso získá zajímavou chuť...

Kdy je nejlepší čas na stavbu bazénu?

Léto je pryč a vy už máte horka plné zuby. Ještě že se pozvolna začíná ochlazovat. Bez bazénu na zahradě je to totiž někdy dost náročné. Ale proč si ho vlastně nepořídit? Teď je na to ten správný čas.

Oživení bazénů stříkaným sklolaminátem se vyplatí

Rekonstrukce bazénů se stala populárním trendem díky inovativnímu přístupu společnosti MBL, která se specializuje na stříkaný sklolaminát. Tato moderní metoda umožňuje nejen rychlé a efektivní renovování bazénů, ale můžete se těšit i na jejich estetické oživení, čímž přináší nový život venkovním i vnitřním bazénům.

Kartušová VS písková filtrace. Kterou si vybrat?

Kupujete-li si nový nadzemní bazén, možná vám k němu prodejce nabídne zdarma kartušovou filtraci. Což potěší. Znamená to totiž značnou úsporu. Ale možná už brzy zjistíte, že filtrace nestíhá bazén čistit. Potřebujete tedy pískovou?

Nafukovací nebo jen nadzemní bazén?

Vybrat si bazén nebývá někdy snadné. Možná máte určitou představu, ale zcela vám ji zazdí cena vašeho vysněného bazénu. A i proto se řada lidí uchyluje k nadzemním bazénům, které jsou výrazně levnější. Ani tady ale není snadné vybrat si ten pravý.

Bazény se slanou vodou jsou čím dál populárnější

Většina lidí si do bazénu napouští běžnou vodu – buď z vodovodního řadu, nebo z vlastní studny. Ale kromě takovýchto „sladkovodních“ bazénů získávají na popularitě i bazény se slanou vodou.

Bazény s protiproudem – pro koho se hodí?

Léto se blíží, a tak většina majitelů bazénů již vyčistila nebo čistí bazén a už se těší, až bude voda příjemně teplá ke koupání. Ale bazénů existuje mnoho typů a každý člověk preferuje jiný. Nyní se podívejme na bazén s protiproudem.

Jak zakrýt bazén a uchovat vodu v čistotě

Koupání v bazénu je pro většinu z nás neodmyslitelnou součástí léta. Ale stačí, aby zafoukal vítr a bazén může být rázem plný nečistot. Proto je vhodné mít na něj vhodné zakrytí.

Jak ohřívat a udržovat teplou vodu v bazénu?

Bazény už dnes nejsou tak nákladnou záležitostí a ty nejlevnější nadzemní stojí pár tisíc korun. Víte ale, jak si udržet vodu v bazénu teplou?

Zabezpečení chaty před zimou

Chaty mají v Čechách dlouhou tradici. Věnujeme jim velkou péči a starost. Po ukončení letní sezony je nutné rekreační objekt dobře zabezpečit a to hlavně před nechtěnými návštěvníky. Podle statistik pojišťoven největší škody...

Výběr koberce

Ještě pro naše prababičky a babičky byly koberce v domácnosti velkým luxusem, který si jejich rodiny mohly často dovolit pořídit pouze do „parádního“ pokoje. S rozvojem syntetických materiálů se koberce ve 20. století...

Vlhkost v domě - co je pro nás tak nebezpečné?

Voda je důležitá pro náš každodenní život. Bez vody, jak víme, je život nepředstavitelný. S vodou si spojujeme mnoho pozitivních věcí, jako je uhašení žízně, sprchování, koupání v moři nebo vychutnání horkého čaje...

Venkovní osvětlení

Letní večery na zahradě či terase pouze za svitu měsíce jsou sice romantické, ale měsíční světlo na dlouhou dobu nevystačí. Řešením je externí osvětlení. Pomocí správného osvětlení, pohodlného sezení a vhodných doplňků...

Venkovní bazény

Léto v nedohlednu a nejvyšší čas hledání bazénů pro vodní hrátky. Že je ještě brzo? Vůbec ne!

Nafukovací bazény jsou v dnešní době nezbytným doplňkem rodinných zahrad či...